Mavi Suite Hotel Türkbükü

Sizlere unutulmaz

bir tatil geçirtmek için

buradayız…

Bir Türkbükü Klasigi

Mavi Suite Türkbükü

Hikayesi

Maviyle yeşilin birleştiği en güzel noktada size huzurlu bir tatilin kapısını aralayan bir otel… Adımınızı attığınız anda sizi sımsıkı sarıp sarmalayan limon kokusunun verdiği mutluluk ve cenneten koparılmış gibi duran gizli bir vahada büyüleyici bir atmosfer…Süt Group Arnavutköy Balıkçısı ile 2006’da yılında ilk markasını oluşturarak Arnavutköy’de mekânını açmıştır. Çalışmalarını farklı sektörlerde sürdürmeye devam ederken, hizmet sektöründe, otel, restaurant, bar konseptlerinde başarılı markalar ve mekanlar ile sektörde güçlü bir yer edinmiştir.

Gözde tatil bölgelerinden Bodrum’da sahibi olduğu, Mavi Suite Hotel, Sess Türkbükü, Arnavutköy Balıkçısı Türkbükü, Biber Bar, Mavi Beach & Bar markalarının, tercih edilebilir konumları, hizmet kalitesine yaptığı yatırımları ile bu bölgede ilgili sektörlerde ilk akla gelen mekânlar halini almıştır.

İstanbul’da Arnavutköy Balıkçısının ikinci şubesi ise yine İstanbul’un ve İstanbulluların akşam yemeklerinde tercih ettiği semtlerden Yeniköy’de açılmıştır. Sut Group yarattığı markalar ve mekânlar ile hizmet kalitesi, lezzetli yemekleri ile misafirlerinin her zaman ilk tercihi haline gelmiştir.

Son olarak yeni markası Biber Kulup ile hedef kitlesinin tutkunu olacağı yeni bir konsepti, Bodrum’da açmıştır. Bodrumu zirayet eden yerli-yabancı misafirlerinin büyük ilgisini çeken Biber Kulup Türkiye’nin en iyi mekânları arasında yer almaya adaydır.

Mavi Suitte Bir Gün,

Denize 10 adım uzaklıkta olan otelde gün muhteşem bir serpme köy kahvaltısıyla başlıyor. Ünlü şefler tarafından hazırlanan kahvaltı menüsünde yok, yok! Sabah 08.00 – 11.00 saatleri arasında Mavi Mar & Lounge’da sunulan kahvaltı sonrasında ister bahçedeki hamaklarda keyif yapın, isterseniz de Mavi Bar & Lounge’ın serin barında birbirinden güzel kokteyller eşliğinde vakit geçirin, isterseniz de denizin hemen üzerinde yer alan iskeledeki konforlu şezlonglarda güneşlenin. Türkbükü’nün olmazsa olmazı beach partilerin en keyiflisi Mavi Bar & Lounge’da yaşanıyor. Adeta tatilcilerin buluşma noktası haline gelen partilerde tam olarak eğlenceye doyuluyor. Keyifli yenen akşam yemeğinden sonra aktiviteler bitiyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Mavi Suite Türkbükü tatilinizin her anını özel kılmak ve sizi memnun etmek isteyen bir işletme. O nedenle de gününüzün her anını çok güzel planlıyor. Saat 23.00’ı gösterdiğinde Mavi Bar Club devreye giriyor
Serkan Bali
Mavi Suite Hotel Genel Müdürü

Serkan Bali, Cardiff Metropolitan Universitesi Işletme ve Iş Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılından beri turizm sektöründe profesyonel otel yoneticiliği görevlerinde bulunan Serkan Bali, Ciragan Sarayı Q jazz Club, Londra Hilton, Nirvana Catering (Londra) ve Suadee Emlak Yatirim (Londra) şirketlerinde Operasyon ve Genel Müdür olarak çalışmıştır. 2015 Nisan ayından beri Mavi Suite Otel de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Sizlerin huzuru, mutluluğu ve rahat bir tatil geçirmek için profesyonel ekibi ile sizleri otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sorunuz mu var?

Size yardim etmekten çok mutlu oluruz. 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

0252 377 6260

Iletişim