Restaurant & Barlar

Mavi Suite Otel de herkesin ağız tadına hitap edicek lezzetli menüler ile her gün 12.00 23.00 arası Mavi Lounge Bar ve Arnavutköy Balıkçısında.
Modern kaliteli yemek...

Klasik Mavi

Bar & Lounge

Ahçıbaşı Kadri Kanat önderliğinde klasikleşen lezzetleri ile Mavi Bar & Lounge hergün hizmetinizdedir.


Arnavutköy Balıkçısı

Dünyanın incisi Bodrum’un en güzel yerlerinden olan Türkbükün’de açılan Arnavutköy Balıkçısı kısa sürede Bodrum’un fark yaratan balık restoranlarından oldu. Günlük ve taze deniz ürünlerinin doyumsuz lezzetlere Arnavutköy Balıkçısı sıcaklık, kalite ve deniz manzarası eşliğinde adeta balık şöleni sunuyor.

Bodrum'un en güzel mekanlarından biri olduğunu söyleyebilirim. Başlangıç olarak getirilen domates salatası hayatımda yediğim en iyi salataydı diyebilirim. Balık da başarılı tabi ki ve finalde yediğim sufleyi de unutmam mümkün değil.
Nirvana Gerdjikow

Mavi Bar & Lounge

Mavi Suite, Türbükünün merkezinde ve plaja sıfır mesafededir. Geniş ve huzur veren size özel süit odaları, yemyeşil ve begonvilin tatlı pembeleri ile bezenmiş bahçesi, samimi ve güler yüzlü personeli, iskele üzerinde yemek yiyebileceğiniz ünlü Arnavutköy Balık Restaurantı ardından eğlenceye ve dansa doyacağınız Chance Türkbükü Gece Klübü ve masmavi denizi ile misafirlerine unutulmaz bir tatil geçirmeyi vaat etmektedir.

Kahvaltı: 8:00 – 11:00 Öğle Yemeği: 11:30 – 17:30 Akşam Yemeği: 6:00 – 22:30


Şimdi Biber Zamanı

Bodrum Biber'i

Türkbükün de...

Eğlence sektörünün önemli markalarından Biber bu yaz da Türkbükü’nde, Mavi Suite Türkbükü önünde...


Biber Bar  Bar & Lounge Açılış ve Kapanış 19:00 – 24:00 (Paz -Pers) 19:00 – 01:30  (Cuma to Cumartesi) Rezervasyon 0252 377 62 60 Dress Code Smart Casual

Biber Bar Türkbükü

Cemal Yarar’ın işletmeciliğini yaptığı Biber, Türkbükü’ndeki Mavi Otel’in bahçesinde kapılarını açtı. Gündüz beach, akşamüstü lounge ve devamında yemek servisiyle hizmet verecek olan mekanın açılış partisine hepinizi bekliyoruz.

Biber Bar da gündüzleri Barmenlerimiz sizin icin hazırladıgı birbirinden lezzetli kokteylleri içip huzurun tadına varıp, akşamları da birbirinden ünlü DJ lerimizin mükemmel müzikleri eşliğinde eğlenceye doyabilirsiniz…Sess Bar

Sess Türkbükü Gecelere Ses Vermeye Devam Ediyor. Türkbükü’nde fırtına gibi esen Sess, türkçe müzikler ile de ziyaretçilerini eğlencenin doruklarına çıkarıyor.

Galeri